Rajoni

Me konjak dhe raki, Haradinaj pas dorëheqjes ‘qetësohet’ me familjen, takohet me nipin dhe nënën

Pas kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj duket se zgjedhur që të "qetësohet" me familjen. Nipi i tij ka postuar një foto teksa pijnë konjak.
Featured image of article: Me konjak dhe raki, Haradinaj pas dorëheqjes ‘qetësohet’ me familjen, takohet me nipin dhe nënën Ramush Haradinaj me familjen

KOSOVË– Një ditë pas dorëheqjes së tij, kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka zgjedhur që fundjavën ta kalojë më familjen. 

Nipi i tij, Luan Haradinaj ka postuar një foto nga shtëpia e tyre, ku duket se kryeministri ka zgjedhur që të “qetësohet” me familjen.

Ramush Haradinaj me familjen

Të pranishëm janë edhe vëllai i tij i vogël Frashërit, nipit Luan dhe nënës së tij Nurijes teksa pijnë konjak e raki. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ditën e djeshme kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka dhënë dorëheqjen ditën e sotme pasi është thirrur për të dëshmuar në Hagë.

Në një konferencë për shtyp, Haradinaj është shprehur se hoqi dorë nga posti pasi nuk mund ta cënonte nderin e Kosovës. Së shpjeti Kosova zhvillon zgjedhje të parakohshme parlamentare.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment