Showbiz

Me kokën poshtë dhe të pasmet përpjetë, ‘çmendet’ Enca! Dredh vithet me bikini minimaliste (VIDEO)

Enca Haxhia ka postuar një video teksa me bikini minimaliste, në një pozicion tepër provokues tund të pasmet duke bërë twerk.
Featured image of article: Me kokën poshtë dhe të pasmet përpjetë, ‘çmendet’ Enca! Dredh vithet me bikini minimaliste (VIDEO) Këngëtarja, Enca Haxhia.

TIRANË– Ajo rrëmben gjithmonë vëmendjen me format e saj të bëshme. Këngëtarja Enca Haxhia këtë herë ka thyer të gjitha pritshmëritë. Pa komplekse, buzë detit ajo ka dhuruar skena të zjarrta për të gjithë ndjekësit e saj.

Veshur me bikini të kuqe minimaliste, me kokën poshtë dhe të pasmet ngritur, Enca Haxhia ka dhuruar spektakël për fansat. Duke dredhur vithet , teksa dallgët ishin në sfond, këngëtarja ka përshëndetur ndjekësit me skena të zjarrta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Video e postuar nga Enca në InstaStory:

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment