Politike

Me këpucët e kuqe dhe i shkujdesur, Kujtim Gjuzi “viziton” selinë e PD para protestës (FOTO+VD)

Me një çantë në sup dhe me këpucët e tij të kuqe, ai kaloi i shkujdesur para selisë së PD, por nuk u përshëndet me asnjë protestues.

TIRANË- Deputeti Kujtim Gjuzi, pak para se të niste protesta e opozitës ka kaluar para selisë së PD.

Me një çantë në sup dhe me këpucët e tij të kuqe, ai kaloi i shkujdesur para selisë së PD, por nuk u përshëndet me asnjë protestues.

Siç shihet dhe në video, ky kalim i tij para godinës së Partisë Demokratike ka qenë i rastësishëm, pasi ai në fund ai niset për nga Rruga e Elbasanit, ndoshta ka shkuar në zyrën e tij.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment