Virale

Me këngën e Stresit në sfond, tërbohen dy vajza në Vlorë, sherr për flokësh, të pranishmit si ndajnë dot (VIDEO)

Video është publikuar nga Jeta Osh Qef dhe në të shihen, dy vajza të cilat nën sfondin e këngës së Stresit, po rrihen në lokal.

TIRANË- Nëse mendoni se sherret mes meshkujve janë interesante, e keni gabim. Ky nuk është rasti… Dy vajza janë zënë në një lokal në Vlorë, dhe pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit.

Video është publikuar nga Jeta Osh Qef dhe në të shihen, dy vajza të cilat nën sfondin e këngës së Stresit, po rrihen në lokal.

Edhe përpjekjet e të pranishmëve për t’i ndarë kanë dështuar, ndërkohë që denoncuesi shkruan: “Si s’u vjen turp njëher jan dhe femra. N vlore.”

Për më shumë ndiqni pamjet.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment