Showbiz

Me këmbët mbi Ermalin, Amarda Toska e relaksuar shijon pushimet (VIDEO)

Duket se çifti i famshëm, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë duke shijuar disa ditë pushimi në Turqi dhe kanë postuar një moment relaksi.
Featured image of article: Me këmbët mbi Ermalin, Amarda Toska e relaksuar shijon pushimet (VIDEO) Aktori i humorit, Ermal Mamaqi dhe moderatorja, Amarda Toska.

TURQI– Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska e nisën sezonin e pushimeve. Bukuroshja ka postuar një moment romantik, teksa shijojnë dhe relaksohen në një nga resortet në Turqi. Teksa aktori i humorit lexon libër i shtrirë, Ami i ka vendosur këmbët mbi trupin e tij dhe po shijon ditët me diell.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ata ndodhen në Sueno Hotel Deluxe në Belek dhe pamja e resortit duket fantastike. Epo pas gjithë atij sezoni të vrullshëm pune, duheshin dhe një palë pushime që çifti të shijojnë njëri-tjetrin të shkëputur nga gjithçka.

Pamje nga resorti ku po kalojnë pushimet, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment