Showbiz

Me këmbët e hapura dhe gjysëm e zhveshur, modelja kosovare “çmend” rrjetin(Foto)

E mbështeur në murin e ballkonit dhe me këmbën e hapur dhe ngritur lartë modelja ka çmendur rrjetin.
Featured image of article: Me këmbët e hapura dhe gjysëm e zhveshur, modelja kosovare “çmend” rrjetin(Foto) Vildane Zeneli

SHBA –  Modelja e njohur kosovare, Vildane Zeneli e cila jeton dhe punon në  Shtetet e Bashkuara të Amerikës njihet  për fotot e saj  seksi dhe shumë provokuese. Kështu ka  bërë edhe këtë herë kosovarja e cila në një foto të postuar në Instagarm shfaqet pothuajse e zhveshur vetëm me një palë bikini minimaliste ngjyrë rozë.

Por ajo që  bie më  shumë në sy është pozicioni që ajo ka marrë në këtë foto.

E mbështeur në murin e ballkonit dhe me këmbën e hapur dhe ngritur lartë modelja ka çmendur rrjetin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Mos me studioni. Sepse nuk do të diplomoheni”, ka shkruar ajo krahas fotos, një koment i saji që ka vënë në tallje të tjerët që mësojnë për një diplomë, pasi ajo vetëm duke postuar foto provokuese arrin të fitojë  goxha para.

A.C/Dosja.al

Shto Koment