Showbiz

Me kë e ka? Duke tërhequr bikinit me dorë, Ronela Hajati poston foton sexy në plazh, kërkon të quhet MISS: Hajde baby thirrëm…

FOTO
Ajo shihet në gjunjë, me një palë bikini ngjyrë vishnje, që i tregojnë format perfekte. Ronela mban të veshur dhe një “këmishë” të cilën e ka hedhur mbas shpatullave duke nxjerrë në pah vetëm trupin me bikini.
Featured image of article: Me kë e ka? Duke tërhequr bikinit me dorë, Ronela Hajati poston foton sexy në plazh, kërkon të quhet MISS: Hajde baby thirrëm… Ronela Hajati

KSAMIL– Ronela Hajati i vuri flakën Instagramit me foton që postoi me bikini. Nuk janë të shpeshta foto të tilla nga ana e saj dhe menjëherë u pëlqye e komentua nga ndjekësit.

Ajo shihet në gjunjë, me një palë bikini ngjyrë vishnje, që i tregojnë format perfekte.
Ronela mban të veshur dhe një “këmishë” të cilën e ka hedhur mbas shpatullave duke nxjerrë në pah vetëm trupin me bikini.

Tatuazhi në krahun e majtë e bën atë të duket më ‘hot’, teksa bukuroshja i lë pak vend imagjinatës me veprimin që ka bërë në foto duke tërhequr bikinit.

“Hajde baby thirrem miss!”, ka shkruar ajo pranë postimit.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Makijazhi dhe sfondi na bënë të mendojmë se bëhet fjalë për një xhirim të ndonjë klipi.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment