Showbiz

Me kapuç dhe duke folur ne telefon, mikesha e ngushtë hap arkivat, publikon fotot kur Armina Mevlani ishte 15-vjeç

E këto foto i ka rispostuar edhe vetë blogerja  në llogarinë e saj të Instagramit,ku tregon sesi dukej kur ishte 15-vjeç.
Featured image of article: Me kapuç dhe duke folur ne telefon, mikesha e ngushtë hap arkivat, publikon fotot kur Armina Mevlani ishte 15-vjeç Armina Mevlani

TIRANË- Blogerja e njohur Armina Mevlani është një ndë personazhet më të përfolur në median rozë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston  shumë foto  dhe video nga jeta e saj.

Në lidhje prej shumë vitesh me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin Armina shfaqet shumë e lumtur dhe këto ndjenja i tregon herë pas here në postimet  që ajo bën në rrjetet sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por sëfundmi ajo, ose më sakt e shoqja e saj e ngushtë Borana Baci ka hapur arkivat dhe ka publikuar disa foto ku shfaqet sëbashku me Arminën. E këto foto i ka rispostuar edhe vetë blogerja  në llogarinë e saj të Instagramit.

Në foto edhe pse e vogël, Armina duket se ka ruajtur po të njëjtat tipare.

A.C/Dosja.al

Shto Koment