Politike

Me kafe në dorë dhe në shoqërinë e dy grave të tjera, Berisha publikon VIDEO-n: Olta Xhaçka ka nisur pushimet, është tek Folia

Në një postim në mediat sociale, teksa ka shpërndarë videon Berisha shkruan se Xhaçka ka nisur pushimet teksa Shqipëria digjet.
Featured image of article: Me kafe në dorë dhe në shoqërinë e dy grave të tjera, Berisha publikon VIDEO-n: Olta Xhaçka ka nisur pushimet, është tek Folia Olta Xhaçka

TIRANË- Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka publikuar sot një  video të ministres së Mbrojtjes Olta Xhaçka.

Në një postim në mediat sociale, teksa ka shpërndarë videon Berisha shkruan se Xhaçka ka nisur pushimet teksa Shqipëria digjet. Ndërkohë qytetari që ka bërë video shprehet se ministrja është tek Folie Marine në Jalë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ndrikull Xhaçka me vakance, Shqiperia digjet! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. Sb Pershendetje zoti Berisha sot e filmova zonjen ministre te mbrojtjes tek folia ka ben pushime kurse malet e gjirokastres dhe te sarandes jan ka djegen nga zjalli dhe Po ne himar mram nje vark me kater persona kan humbur ne det nga dallget kurse zonja xhacka knaqet me shoqet e saj ke folia Po ta dergoj edhe vidjon e saj”, është ky postimi i Berishës.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment