Showbiz

“Më ka ikur mendja”, Salianji flet për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën dhe konsumimin e hashashit: S’më dha lumturi, tradhëtia është e poshtër

Ai u është përgjigjur pyetjeve pikante të vajzave dhe të Ervin Kurtit teksa ka folur edhe për dashurinë. Ndër të tjera, Salianji i pyetur se cila nga femrat e showbizit ia heq mendjen tha: Më ka ikur njëherë mednja, nuk ndodh më!
Featured image of article: “Më ka ikur mendja”, Salianji flet për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën dhe konsumimin e hashashit: S’më dha lumturi, tradhëtia është e poshtër Ervin Salianji

TIRANË– Ish-deputeti Ervin Salianji është vënë përballë grupit të htuesit në emisionin “E diell”.

Ai u është përgjigjur pyetjeve pikante të vajzave dhe të Ervin Kurtit teksa ka folur edhe për dashurinë. Ndër të tjera, Salianji i pyetur se cila nga femrat e showbizit ia heq mendjen tha: Më ka ikur njëherë mednja, nuk ndodh më!

Ndërsa i pyetur nëse ka konsumuar kanabos, ish-deputeti i PD-së tha se ka ngrënë çokollata me kanabis në Amsterdam, por që kjo gjë nuk i ka dhënë lumtur.

Pjesë nga pyetjet

Të ka ikur mendja në dashuri, na thuaj emrin?

Kjo është puna juaj, e prokuroroëve, duhet ta gjeni.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po për Majlindën çfarë mendon, kur e dëgjove se tha fjalën ‘kerporata’ dhe fjalimin e vjedhur nga Jorida Tabaku?

Është fatkeqësi e madhe që u jepet shansi të tregojnë idjotësitë e tyre. Mesa duket fati të rezervon surpriza të tilla, ku tregon se sa më shumë hiç je aq me hiç ke ngelur.

Me cilën nga vajzat e ‘Të Diellës’ do ta tradhëtoje të dashurnë që ke aktualisht?

Tradhëtia është një gjë shumë e keq. Nuk mund të ndodhë kjo gjë. Nëse një njeri tradhëton parnterin që ka në krahë kemi të bëjmë me mos-kontrollin e vetes.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment