Showbiz

“Më ka ardhur në shtëpi kjo pako gjigante”, Arbana Osmani merr super dhuratë nga një person misterioz

Arbana Osmani së fundmi ka marrë një dhuratë me produkte bebesh por pa pusullë ku nuk bëhet i ditur personi që i'a ka dërguar asaj këtë dhuratë.
Featured image of article: “Më ka ardhur në shtëpi kjo pako gjigante”, Arbana Osmani merr super dhuratë nga një person misterioz Arbana Osmani

TIRANË- Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, para një jave është bërë nënë për herë të dytë ku bashkë me partnerin e saj, Eduart Grishajn, mirëpritën në jetë një djalë.

Gjithashtu, moderatorja ka dhe një djalë tjetër, Jon nga martesa e parë. Dhuratat për mdoeratoren nuk kanë të mbaruar të cilat ajo nuk ka nguruar për të na i treguar në llogarinë e saj të Instagramit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Së fundmi, moderatorja ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory ku shihet një pako e madhe pa pusull, ku brenda saj ndodhen produkte bebash, teksa ajo ka bërë thirrje që personi “misterioz” që fshihet pas saj t’i shkruaj që ajo ta falenderojë.

Postimi i Arbana Osmanit në Instagram

(s.s)/dosja.al

Shto Koment