Showbiz

“Më jep 100 mijë euro”/ Roza Lati i kërkon publikisht para Lori Hoxhës: M’i fut në çantë…blogerja ia lë ‘seen’

Përmes një komenti që ka lënë në foton e një prej anëtareve të familjes Hoxha që zotërojnë Top-Channel, Roza ka shprehur këtë dëshirë.
Featured image of article: “Më jep 100 mijë euro”/ Roza Lati i kërkon publikisht para Lori Hoxhës: M’i fut në çantë…blogerja ia lë ‘seen’ Roza Lati dhe Lori Hoxha

TIRANË– Moderatorja Roza Lati i ka kërkuar blogeres së njohur Lori Hoxha që t’i jaoë dhuratë 100 mijë euro. Përmes një komenti që ka lënë në foton e një prej anëtareve të familjes Hoxha që zotërojnë Top-Channel, Roza ka shprehur këtë dëshirë.

Më tha dikush që nëse shpreh dëshirën tëndë në një koment poshtë kësaj fotoje, të realizohet,”– shkruante Lori në një prej fotove që publikoi në profilin e saj në Instagram.

Kështu, për t’ju realizuar dëshira, moderatorja Roza Lati, mori guximin dhe komentoi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

100 mijë euro tek çanta e Rozës,”- shkruan moderatorja në koment.

Lori Hoxha nuk i ka kthyer përgjigje deri më tani. Nuk dimë të themi nëse blogerja ka ndërmend t’ia realizojë këtë dëshirë moderatores, apo jo.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment