Showbiz

“Më janë thyer të gjitha”/ “Preket” nga tërmeti Anxhela Peristeri, premtimi i Ardit Gjebreas (VIDEO)

Anxhela Peristeri ka treguar se nga tërmeti i janë thyer të gjitha kupat që ka fituar nga karriera si këngëtare.
Featured image of article: “Më janë thyer të gjitha”/ “Preket” nga tërmeti Anxhela Peristeri, premtimi i Ardit Gjebreas (VIDEO)

Tiranë- “Kënga Magjike” mbrëmë u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngën  “Ma zgjat dorën”. Përveç të papriturave që ndodhën në skenë, nuk mungoi edhe një rrëfim i shkurtër nga këngëtarja Angela Peristeri.

Teksa u thirr në skenë nga Ardit Gjebrea për të marrë kupën e vendit të tretë, ajo u shpreh: “Më janë thyer të gjitha kupat nga tërmeti, faleminderit shumë për këtë kupën e re”.  Pra këngëtarja përveç momenteve të ankthit ka humbur edhe kupat e fituara ndër vite.

Menjëherë reagoi Ardit Gjerbrea i cili u shpreh: “Do t’i rikuperojë argjendari Pirro, të jesh e sigurt:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Eneda Tarifa, me këngën “Ma zgjat dorën” fitoi dje këngën magjike.  Tarifa pas votave të këngëtarëve, jurisë dhe publikut mundi që të rrëmbejë çmimin e parë. Çmimin e dytë e mori Fifi, ndërsa të tretin u rendit këngëtarja Anxhela Peristeri.

J.V/Dosja.al

Shto Koment