Showbiz

Me intime dhe në vaskën me qumësht, Dafina vjen ‘zjarr’ me Reina (Foto)

Këngëtarja shqiptare ka sjellë klipin e saj më të ri, që është majft elektrizues.
Featured image of article: Me intime dhe në vaskën me qumësht, Dafina vjen ‘zjarr’ me Reina (Foto) Foto nga klipi i Dafina Zeqirit

Prej disa kohësh Dafina Zeqiri kishte paralajmëruar një klip që do ta sillte vërtet ndryshe, ashtu siç ndodhi në fakt.

Vetëm para 3 ditësh, Zeqiri lançoi klipin e saj me titull “Reina” që do të thotë “Mbretëreshë” ku duket mjaft joshëse dhe provokuese.

Dafi shfaqet në një vaskë me qumësht dhe ëmbëlsira, e veshur vetëm me një palë të brendshme mjaft intime dhe ngjyrë bezhë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në disa fragmente të tjera të klipit, Zeqiri ka nxjerrë anën e saj të egër me flokët e zinj.

Mesa duket kjo këngë është pëlqyer mjaft nga fansat e këngëtares, pasi në vetëm kaq pak ditë numëron mbi 900 mijë shikime.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment