Showbiz

Me gusto të njëjta, Arbana Osmani dhe Xhensila Myrtezaj vishen njësoj në premierën e filmit ‘Gjyshja'(Foto)

Xhensila Myrtezaj e ftuar në premierën e filmit Gjyshja të regjizorit Eduard Grishaj, është parë që ka zgjedhur të vishet njësoj si Arbana Osmani, me të njëjtën markë këpucësh, 'Dior'.
Featured image of article: Me gusto të njëjta, Arbana Osmani dhe Xhensila Myrtezaj vishen njësoj në premierën e filmit ‘Gjyshja'(Foto) Eduard Grishaj, Arbana Osmani, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

TIRANË- Të hënën është mbajtur premiera e filmit më të ri  shqiptar, “Gjyshja”,nga regjizori Eduart Grishaj.

Nga fotot e publikuara në rrjetetet sociale u pa që kishin marrë  pjesë shumë personazhe publikë .

Ndërkohë  mes të ftuarve u pa që Eduardi, regjizori i filmit qëndroi afër me çiftin e njohur Bes  Kallaku dhe Xhensila Myertzaj, pasi para disa muajsh në këngën “Sekreti”, të Xhensilës Grishaj kishte një rol kryesor gjatë gjithë klipit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E në këtë mënyrë edhe Arbana  është afruar dhe është parë më shpesh me Xhensilën.

Por gjatë premierës së filmit ka rënë në sy edhe një detaj tek veshjet Arbanës dhe Xhensilës, ku të dyja kishin zgjedhur të vishen me këpucët e së njëjtës markë, “Dior ”.

 A.C/Dosja.al  

Shto Koment