Virale

Me gojën hapur dhe sytë lart, Rama kapet në momentin e sikletshëm teksa kthehet nga Berlini

Kryeministri Edi Rama është fotografuar brenda në avion i ulur pranë djalit të tij, Zahos. 
Featured image of article: Me gojën hapur dhe sytë lart, Rama kapet në momentin e sikletshëm teksa kthehet nga Berlini Edi Rama në avion

TIRANË– Kryeministri Edi Rama është kthyer ditën e djeshme nga Gjermani, ku edhe zhvilloi disa takime pune.

Mapo.al ka siguruar një fotot të kreut të qeverisë brenda avionit, i ulur pranë djalit të tij, Zahos.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Edi Rama në avion

Mirëpo fotoja është shkrepur në një moment të sikletshëm, ku Rama teksa rregullon diçka mbi ndenjësen e tij, ka ngitur sytë lart dhe është fotografuar me gojë hapur.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment