Showbiz

“Më gjëmonte nga mbrapa”, Irini Qirjako tregon si e ndiqte një maniak nga pas, e shpëtoi burri dhe kunetërit

VIDEO
E ftuar në emisionin “Mes Yjesh”, Qirjako tregon se ngjarja ka ndodhur në vitet ’93-’94 dhe shprehet se një fans i çmendur e ndiqte pas.
Featured image of article: “Më gjëmonte nga mbrapa”, Irini Qirjako tregon si e ndiqte një maniak nga pas, e shpëtoi burri dhe kunetërit Irini Qirjako dhe Ronaldo Sharka

TIRANË– Këngëtarja mjaft e njohur Irini Qirjako ka treguar se si e ka ndjekur një person që ishte i fiksuar pas saj.

E ftuar në emisionin “Mes Yjesh”, Qirjako tregon se ngjarja ka ndodhur në vitet ’93-’94 dhe shprehet se një fans i çmendur e ndiqte pas.

Më ka trembur shumë, sapo kishte ardhur demokracia….Në vitet 93, 94 diçka e tillë, mbaj mend që ishte një fans i çmendur, mbante gazeta përpara dhe më gjëmonte nga mbrapa,”- tregoi Irini me tej.

Momenti pas minutës së 06:44

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Këngëtarja shtoi më tej se nga kjo situatë e ka shpëtuar bashkëshorti dhe kunetërit.

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment