Showbiz

Gjak dhe fasha në fytyrë/ Këngëtarja e njohur pëson aksident me biçikletë, 41 vjeçarja: Mjekët më ngjitën sërish…

FOTO
Këngëtarja Sophie Ellis Bextor ka pësuar një aksident me biçikletë aty ku ka marre plage te medha ne fytyre dhe trup.
Featured image of article: Gjak dhe fasha në fytyrë/ Këngëtarja e njohur pëson aksident me biçikletë, 41 vjeçarja: Mjekët më ngjitën sërish…
Përditësuar:

LONDER– Këngëtarja Sophie Ellis Bextor ka pësuar një aksident me biçikletë aty ku ka marrë plagë të renda.
Teksa po udhëtonte me biçikletë në Londër, së bashku me bashkëshortin e saj, 41 vjeçarja është përplasur në tokë duke marrë plagë në fytyrë për tu dërguar më pas menjëherë në spital.

Lajmin e hidhur ajo e ndau në Instagram, ku shkruajti:

Unë rrëzova natën e kaluar në anë të ‘Thames’ me biçikletën time gjatë një shëtitjeje në mbrëmje. Unë jam mirë, thjesht pak e mërzitur dhe e lënduar. Unë dua të falënderoj stafin e ambulancës dhe stafin në spitalin e mesit në perëndim (ku kam lindur) që më ngjitën përsëri. Unë gjithashtu dua të falënderoj Lucas, Colin, Josh dhe Willow që ishin 4 vrapues që ndaluan dhe ndihmuan @richardjonesface kur lëndova veten”.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Sophie Ellis-Bextor (@sophieellisbextor) on

Sophie postoi vetëm një selfie bardh e zi pasi u shpreh se fotoja ishte “tepër trishtuese” për t’u postuar me ngjyrë.

Këngëtarja shihet qartë që ka marrë plagë të mëdha si dhe gërvishtje në të gjithë fytyrën.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment