Showbiz

Aulona Musta një “Zombie”, moderatorja tregon si ka dashur të maskohet për Halloween (FOTO)

Moderatores i paska pëlqyer të transformohet si një "Zombie" për festën e 31 tetorit.
Featured image of article: Aulona Musta një “Zombie”, moderatorja tregon si ka dashur të maskohet për Halloween (FOTO) Aulona Musta

TIRANË- Aulona Musta është një prej moderatoreve më të përfolura në shoëbizzin shqiptar, sa herë pas here ajo shkakton zënka dhe debate me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme të jetës së saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Së fundmi moderatorja ka publikuar nga  publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan pas trupit në prit gjarpëri, që është më ‘in’ këtë vit.

E krahas fotos ajo shkruan: Meqë tema është Halloween, kam dashur të shndërrohem në gjarpër.

A.C/Dosja.al

Shto Koment