Editorial

Me fustan të shkurtër, në ballkonin e shtëpisë/ Arbana Osmani poston foto me barkun e rrumbullakosur

Javën që lamë pas moderatorja Arbana Osmani dhe regjizori Eduart Grishaj ishin në qëndër të medias rozë për faktin se janë në pritje të një fëmije.
Featured image of article: Me fustan të shkurtër, në ballkonin e shtëpisë/ Arbana Osmani poston foto me barkun e rrumbullakosur

TIRANE-Arbana Osmani po kalon periudhën më të ëmbël të jetës së saj pasi është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Aludimet se moderatorja ishte shtatzënë u ngritën muaj më parë nga ndjekësit e saj të cilët kishin vënë re se barku ishte më i rrumbullakosur se herët e tjera. Mirëpo lajmin  e bukur duket se Arbana zgjodhi ta zbulonte në ditën e lindjes së saj dhe partnerit të saj, Eduartit.

Kaq duhej që Arbana ta linte veten e lirë dhe të postojë tashmë në Instagram foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur. Ditën e sotme moderatorja xhiroi një reklamë për një produkt e për këtë gjë duhej të vishte diçka të shkurtër që si pasojë do ti tregojë dhe barkun.

E dua punën time, sidomos nëse përfshin ushqim” shkruan Arbana përkrah fotos që ka postuar në ballkonin e shtëpisë së saj.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Barku i moderatores është i dukshëm e nuk mund të mos vihej re nga ana jonë dhe e ndjekësve të saj të cilët komentojnë për barkun.

Duke qënë se kjo është fotoja e parë e Arbanës duke treguar barkun ne jemi ne pritje të fotove të tjera si kjo.

(A.B)/ Dosja.al

 

Etiketa:

Shto Koment