Aktualitet

ME FOTO: Zbulohet PAMJA e taksistit 71-vjeçar, u qëllua me plumba dhe u la mbi fuçi

  • Flet shoku i Abdullah Budllës: Pija kafen me të çdo mëngjes, s’di të ketë pasur konflikte
  • Dosja.al ka siguruar një foto të të moshuarit, i cili ndërroi jetë në vend për shkak të plumbave. 
    Featured image of article: ME FOTO: Zbulohet PAMJA e taksistit 71-vjeçar, u qëllua me plumba dhe u la mbi fuçi Abdulla Budlla

    TIRANË– Zbulohet fotoja e Abdullah Budllës, taksistit 71-vjeçar, i cili u qëllua për vdekje pasditen e djeshme në Fushë Prezë. Dosja.al ka siguruar një foto të të moshuarit, i cili ndërroi jetë në vend për shkak të plumbave.

    Abdullah Budlla

    Paditen e djeshme, Abudlla Budlla, 71 vjeç me profesion taksist është gjetur i vrarë jashtë makinës së tij në Fushë Prezë. Në vendngjarje nuk u gjet asnjë gëzhojë edhe pse ndaj tij ishte shtënë disa herë.

    Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

    (k.m/dosja.al)

    Shto Koment