Showbiz

“Tregon gjoksin…”, Arbenita Ismajli rrëfen arsyen pse nuk jeton në Shqipëri dhe preket nga titulli ‘i rëndomtë’: Janë shumë seksiste, duhet ndëshkim

FOTO
Arbenita Ismajli është prekur nga një titull i medieve shqiptare, dhe ka treguar një nga arsyet se pse nuk preferon të jetojë këtu.
Featured image of article: “Tregon gjoksin…”, Arbenita Ismajli rrëfen arsyen pse nuk jeton në Shqipëri dhe preket nga titulli ‘i rëndomtë’: Janë shumë seksiste, duhet ndëshkim Modelja, Arbenita Ismajli.

KOSOVË– Modelja Arbenita Ismajli është përballur me një titull, i cili nuk i ka pëlqyer aspak, shkruar rreth saj. E revoltuar nga ky shkrim, e dashura e reperit fero, ka treguar se një nga arsyet se pse nuk dëshiron të jetojë në atdhe, është se mediet shqiptare janë shumë seksiste.

Madje ajo mendon se duhet të ndëshkohen kur e tejkalojnë normën. “Bëhet kishe po e reklamon grimin, e në fakt tregon gjoksin,”– shkruhet në artikullin që ka revoltuar modelen shqiptare.

Postimi i Arbenita Ismajlit.

Pasi një fanse i ka dërguar këtë artikull, modelja seksi ka reaguar duke treguar se sa e lumtur është që nuk jeton në Shqipëri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Wow dikush më dërgoi këtë! Mediat shqiptare janë shumë seksiste! Jam e lumtur që nuk jetoj më atje, ku gjërat si kjo nuk mund të ndëshkohen! Thuhet se po bëja sikur po tregoja grimin, por në fakt po tregoja gjoksin,”-shkruan Arbenia bashkëngjitur postimit të saj në rrjete sociale.

R.L/Dosja.al

Shto Koment