PolitikeVirale

ME FOTO: Socialistët dalin me natë nga mbledhja/ Rama i ngrysur në fytyrë, e ndjek nga pas në çdo hap “i besuari” i tij, të gjithë me DOSJE në duar, Veliaj dhe Gjici bisedojnë gjithë zell

Pas tij më dosje nëpër duar kanë dalë Lindita Nikolla, Erion Veliaj, Safet Gjici dhe Erion Braçe. Teksa Braçe i ndiqte nga pas, Veliaj dhe Gjici ishin të përfshirë në një bisedë intensive, ndoshta për pritshmëritë nga zgjedhjet. 
Featured image of article: ME FOTO: Socialistët dalin me natë nga mbledhja/ Rama i ngrysur në fytyrë, e ndjek nga pas në çdo hap “i besuari” i tij, të gjithë me DOSJE në duar, Veliaj dhe Gjici bisedojnë gjithë zell Foto nga mbledhja

TIRANË– Dalin foto pas mbledhjes së socialistëve në selinë e PS-së në takimin e përjavshëm me kryeministrin Edi Rama. I pari që ka dalë nga mbledhja ka qënë vetë Rama, i shoqëruar nga “i besuari” i tij Endri Fuga dhe kreu i grupit parlamentar, Taulant Balla. 

Pas tij më dosje nëpër duar kanë dalë Lindita Nikolla, Erion Veliaj, Safet Gjici dhe Erion Braçe. Teksa Braçe i ndiqte nga pas, Veliaj dhe Gjici ishin të përfshirë në një bisedë intensive, ndoshta për pritshmëritë nga zgjedhjet. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pasditen e sotme, kryeministri Edi Rama mblodhi sërish drejtuesit e qarqeve të Partisë Socialiste. Pas mbledhjes, kreu i qeverisë tha se do të nisë procesi i vlerësimit për deputetët dhe ministrat. Nuk dha asnjë emër për Kryesinë e Partisë Socialiste. Ndërkohë që shtoi se nesër do të diskutojë me Komisionerin për Zgjerim, Oliver Varhelyi progres raportin e Shqipërisë.

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “ME FOTO: Socialistët dalin me natë nga mbledhja/ Rama i ngrysur në fytyrë, e ndjek nga pas në çdo hap “i besuari” i tij, të gjithë me DOSJE në duar, Veliaj dhe Gjici bisedojnë gjithë zell

  1. Gjici i thote Veliajt te hape nje kompani vete, se u lodh me kompanite e shokeve e shoqeve. Se eshte me fitim. Safeti firmes se tij (qe ja kaloi vellait) i dha tenderin e disa punimeve ne Kukes 2,5 milione Euro. Veliaj e pyet per skemen, si e realizoi pa nje gjemb ne kembe. Tani me siguri po darkojne per skemen.

Shto Koment