Aktualitet

ME FOTO: S’kemi më aeroport në Rinas, avionët “ulen” në Divjakë e Ishëm… Si procedohet në kushte të jashtëzakonshme (MEMET)

Duke qenë se jemi në një situatë të jashtëzakonshme dhe të paprecedentë, duhet që të kthejnë në punë "aeroportin" e Ishmit dhe atë të Divjakës.

TIRANË– Pezullimi i fluturimeve në aeroportin e Rinasit ka izoluar vendin nga ajri, pasi “Nënë Tereza” është e vetmja rrugë. Por rrjeti ka gjetur edhe shtigje të tjera.

Duke qenë se jemi në një situatë të jashtëzakonshme dhe të paprecedentë, duhet që të kthejnë në punë “aeroportin” e Ishmit dhe atë të Divjakës. “Memebërësit” në rrjet duket se kanë pasur shumë material për të kaluar me humor gjithë çfarë po ndodh në vend.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment