Showbiz

ME FOTO/ “Mos u shokoni, s’jam politikane”, vajza e Ornella Muttit ngrihet në ajër tërësisht nudo nga i dashuri, teksa i kap të pasmet

Vajza e Ornella Muttit ka pozuar edhe njëherë nudo, dhe nuk ka munguar një shkrim reflektues për italianët që shokohen me fotot e saj.
Featured image of article: ME FOTO/ “Mos u shokoni, s’jam politikane”, vajza e Ornella Muttit ngrihet në ajër tërësisht nudo nga i dashuri, teksa i kap të pasmet Nailke Rivelli, vajza e Ornella Muttit.

ITALI- Vajza e Ornella Muttit, Naike Rivelli rrëmben gjithmonë vëmendjen në rrjete sociale, për pozat e saj nudo dhe provokuese. Pak ditë më parë postoi një foto krah partnerit, i cili i shtrëngonte të pasmet me duar.

Por, përsëri ka ardhur me një foto tejet provokative, në të cilën ngrihet në ajër lakuriq nga i dashuri që nuk ja lëshon vithet.

Bashkëngjitur kësaj fotoje, ajo ka dhe një ‘shuplakë’ për njerëzit që gjykojnë pozat e saj, dhe nuk merren me qeverinë italiane, që po i merr të gjitha paratë, ndërkohë që situata ekonomike është si mos më keq.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Naike Rivelli.

“U sikletosët nga fotot e mia shokuese në rrjetin tim social Instagram? Le ta sqarojmë menjëherë! Unë nuk jam një influencuese, nuk jam një politikane, nuk bëj një program televiziv ku dikush që ndërron kanale është i detyruar të shohë atë që bëj. Unë jam një artiste, një prodhuese dhe një sipërmarrëse. Me ndjekës që nuk i kam blerë por i kam fituar me ndershmëri me kalimin e kohës dhe me dashuri. Kam shumë punë. Por shumë. Nuk e di kujt t’i dhuroj pasionet e mia. Jam krenare që marr pak kohë për të ndarë diçka me të interesuarit. Ajo që unë e shoh tronditëse .. shumë më tepër sesa fotot e mia .. është ajo që po ndodh në ITALI. Një qeveri që nuk e di se çfarë po bën. Dy muaj paraburgim në Itali. Për të gjithë përveç bankave. Të gjitha këstet tona vazhdojnë sikur të ishim të gjithë në punë. Qiraja, financimi, hipotekat, këstet shkollore, faturat, taksat, shpenzimet e përgjithshme … ne jemi akoma, të palëvizshëm ndërsa bankat si shushunja na marrin ato pak që kemi.

Shumë nuk morën asgjë nga paratë e premtuara. Asgjë nuk kuptohet nga ato që na thonë. Të gjitha një sens të kundërt. Më duket tronditëse që italianët heshtin dhe mbështeten te njerëzit që me të vërtetë nuk dinë se çfarë bëjnë.”- shkruan vajza e Ornella Muttit bashkëngjitur fotos së postuar në rrjete sociale.

Postimi i Naike Rivelli.

R.L/Dosja.al

Shto Koment