Aktualitet

ME FOTO: Policia dhe ambulanca në vendngjarje, dalin PAMJET e para nga plagosja në Lezhë, 42-vjeçari mori plumb në mes të rrugës

Siç duket edhe nga pamjet Policia ka rrethuar vendngjarjen, duke nisur edhe punën për zbardhjen e arsyeve të plagosjes dhe kapjen e autorit.
Featured image of article: ME FOTO: Policia dhe ambulanca në vendngjarje, dalin PAMJET e para nga plagosja në Lezhë, 42-vjeçari mori plumb në mes të rrugës Foto ilustruese

LEZHË– Dalin pamjet e para nga vendngjarja ku ka mbetur i plagosur një 42-vjeçar deri më tani i identifikuar me incialet A.D.

Siç duket edhe nga pamjet Policia ka rrethuar vendngjarjen, duke nisur edhe punën për zbardhjen e arsyeve të plagosjes dhe kapjen e autorit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


LAJMI KRYESOR: Atentat me armë zjarri biznesmenit nga Lezhë! Plagoset me plumb në gjoks, por shkon vetë në spital! Autorët djegin makinën, brenda ‘harrojnë’ pistoletën

(k.m./dosja.al)

Shto Koment