Politike

ME FOTO: Nxjerr çakmakun dhe ndez puron, debatet tek “Ligjet” nervozojnë Bashkim Finon, e bëjnë për ‘cigare’

Aq shumë është tensionuar saqë ka vendosur që të ndezë një puro teksa ishte “live” në Komisionin e Ligjeve duke diskutuar për Reformën Zgjedhore.
Featured image of article: ME FOTO: Nxjerr çakmakun dhe ndez puron, debatet tek “Ligjet” nervozojnë Bashkim Finon, e bëjnë për ‘cigare’ Bashkim Fino

TIRANË- Debatet e Komisionit të Ligjeve kanë nervozuar së tepërmi deputetin socialist Bashkim Fino.

Aq shumë është tensionuar saqë ka vendosur që të ndezë një puro teksa ishte “live” në Komisionin e Ligjeve duke diskutuar për Reformën Zgjedhore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shto Koment