Politike

ME FOTO NGA QENDRAT/ Nis numërimi i votave në Dibër, Burrel, Peshkopi dhe Tiranë

Në Tiranë, numrimi ka nisur në njësinë nr.11 në "Vasil Shanto". Kjo gjë erdhi menjëherë pas vizitës së ambsadores Yuri Kim, e cila kritikoi numëruesit e PD-së që mbanin veshur bluzat me numrin nëntë.
Featured image of article: ME FOTO NGA QENDRAT/ Nis numërimi i votave në Dibër, Burrel, Peshkopi dhe Tiranë Burrel

TIRANË– Ka nisur numërimi i votave në Burrel, Dibër, Peshkopi dhe Tiranë. Dosja.al ju sjell foto nga qendrat që kanë nisur numërimet, ku shihen edhe numëruesit e veshur me jelekë portokalli.

Në Tiranë, numrimi ka nisur në njësinë nr.11 në “Vasil Shanto”. Kjo gjë erdhi menjëherë pas vizitës së ambsadores Yuri Kim, e cila kritikoi numëruesit e PD-së që mbanin veshur bluzat me numrin nëntë.

Mbi tavolinat e numëruesve ka doreza, maska dhe dezinfektantë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJM KRYESOR: Zgjedhjet 2021/ Shqipëria hap kutitë! Pusteci dhe Qesarati e mbyllin numërimin të parët, PS në avantazh, PD e ndjek hap pas hapi (ZHVILLIMET)

(f.m/dosja.al)

Shto Koment