Showbiz

Në shtëpi vetëm me të brendshme, Anxhelina Hadërgjonaj ka një ‘hall’ të madh pas daljes nga karantina: Do jetë i vështirë kthimi…

FOTO
Anxhelina Hadërgjonaj paska një problem të madh, pasi të dalë nga karantina...
Featured image of article: Në shtëpi vetëm me të brendshme, Anxhelina Hadërgjonaj ka një ‘hall’ të madh pas daljes nga karantina: Do jetë i vështirë kthimi… KëngCtarja, Anxhelina Hadërgjonaj.

SHBA- Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e Albërije Hadërgjonajt këto ditë karantine po i kalon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nën shoqërinë e miqve të saj.

Ajo ka qenë më aktive në rrjete sociale gjatë këtyre ditëve izolimi, duke sjellë poza seksi, ndërsa ka ekspozuar trupin me bikini.

Duket se tashmë qëndrimi në shtëpi, e ka bërë të qendrojë gjatë me vetëm me të brendshme, dhe Anxhelina ka shprehur vështirësinë që do të ketë kur të dalë nga karantina.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Sa më shumë të zgjasë kjo, aq më e vështirë do të jetë kthimi në një shoqëri ku kërkohen pantallona”,- shkruan Anxhelina Hadërgjonaj në një foto ku shfaqet sensuale me bikini dhe një triko vezulluese.

Postimi i Albërije Hadërgjonajt.

R.L/Dosja.al

Shto Koment