Showbiz

ME FOTO: Mozzik dhe Endrit Thaçi ngjisin malin, shpalosin flamurin e UÇK: Liria e ka emër!

Të dy kanë vendosur që ditën e sotme ta kalojë duke ngjitur malet, ndërsa kanë shpalosur edhe flamurin e UÇK-së. Ndërkohë që mbi foto shkruajnë: Liria ka emër! 
Featured image of article: ME FOTO: Mozzik dhe Endrit Thaçi ngjisin malin, shpalosin flamurin e UÇK: Liria e ka emër! Mozzik dhe Endrit Thaçi

PRISHTINË– Reperi i njohur nga Kosova, Mozzik ka postuar një foto me djalin e ish-presidentit Hashim Thaçi, Endritin.

Të dy kanë vendosur që ditën e sotme ta kalojë duke ngjitur malet, ndërsa kanë shpalosur edhe flamurin e UÇK-së. Ndërkohë që mbi foto shkruajnë: Liria ka emër! 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Fotoja në mal

Prej nëntorit Hashim Thaçi ndodhet në paraburgimin e Hagës pas konfirmimit të aktakuzës nga Gjykata Speciale për krime lufte, bashkë me Kadri Veselin, Rexhep Selimin e Jakup Krasniqin të gjithë ish-drejtues të UÇK-së. Me dërgimin e tyre në Hagë ka nisur edhe nisma: Liria ka emër!

(k.m/dosja.al)

Shto Koment