Showbiz

ME FOTO/ Modelja e fitnessit s’e preferoi se i hutonte klientët në palestër, ‘i kthehet’ publikisht Kejvina Kthella: Më përzure

Kejvina Kthella ka reaguar, pasi Dorina Mema nuk zgjodhi atë përballë Lei Krajës.
Featured image of article: ME FOTO/ Modelja e fitnessit s’e preferoi se i hutonte klientët në palestër, ‘i kthehet’ publikisht Kejvina Kthella: Më përzure Dorina Mema dhe Kejvina Kthella.

TIRANË– Kejvina Kthella ka reaguar ndaj modeles së fitnessit, Dorina Mema. Dy ditë më parë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, Dorina Mema tha se Kejvina Kthellën nuk preferon ta ketë pjesë të palestrës, pasi i huton klientët.

Mirëpo pas kësaj, ka reaguar dhe Kejvina Kthella, e cila duket se ka një miqësi të veçantë me modelen e fitnessit.

“Si më përzure kshu”,- shkruan Kejvina në një postim në rrjete sociale, ndërsa e shoqëron me emoji buzëqeshjesh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Kejvina Kthellës.

Me sa duket Kejvina Kthellës i pëlqen të jetë qendra e vëmendjes dhe nuk e kanë shqetësuar aspak fjalët e Dorina Memës.

R.L/Dosja.al

Shto Koment