PolitikeVirale

ME FOTO: Maska nuk mungon! Nga ministrat tek deputetët, meshkujt zgjedhin në “maxhorancë” ngjyrën blu, as zonjat nuk mbeten pas me modën…

LSA ka publikuar disa foto ku shfaqen ministrat dhe deputetët në ditën e parë të seancës, ku tek zotërinjtë mbizotëron ngjyra blu.
Featured image of article: ME FOTO: Maska nuk mungon! Nga ministrat tek deputetët, meshkujt zgjedhin në “maxhorancë” ngjyrën blu, as zonjat nuk mbeten pas me modën… Deputetët në Kuvend

TIRANË– Pas thuajse një muaji pushime, deputetët e Kuvendit të Shqipërisë janë kthyer në vendin e tyre, duke rinisur edhe sezonin politik. LSA ka publikuar disa foto ku shfaqen ministrat dhe deputetët në ditën e parë të seancës, ku tek zotërinjtë mbizotëron ngjyra blu.

Ndërkohë, pas me modën nuk kanë mbetur as zonjat deputete, të cilat kanë shpalosur garderoën e tyre “vjeshtë-dimër 2020”. Po ashtu aksesori që nuk mungon, jo vetëm për deputetët por në rang global, është maska. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Rikthehet KUVENDI! Opozita ‘hallin’ tek deti, Rama zotohet: Sa të jem unë, s’ka cënim të interesave kombëtare. Na duhet ligji për presidentin dhe ‘anti-shpifja’

(k.m/dosja.al)

Shto Koment