Showbiz

ME FOTO: Festë në PS! Rama dhe Bushati festojnë ditëlindjet e djemve, kush janë dy “Luanët”

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati feston 8-vjetorin e të birit. Ai ka postuar një foto të të birit me një tortë të vogël mbi të cilën ishte vendosur edhe qiri me numrin 8. 
Featured image of article: ME FOTO: Festë në PS! Rama dhe Bushati festojnë ditëlindjet e djemve, kush janë dy “Luanët” Martin Bushati dhe Zaho Rama

TIRANË– Festë në PS sot! Djali i kryeministrit Edi Rama, Zaho feston ditëlindjen e 6-të, por nuk është i vetmi. Edhe djali i ish-ministrit të Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati feston 8-vjetorin. 

Ka qënë vetëm ish-ministri Bushati ai që ka postuar një foto të të birit me një tortë të vogël mbi të cilën ishte vendosur edhe qiri me numrin 8. 

“Gëzuar ditëlindjen kampion Martin Bushati,”-shkruan socialisti ndërsa i biri është veshur me kostumin sportiv të skuadrës së Juventusit, që me gjasa është e preferuara e tij. 

Epo “sezoni” i shenjës së Luanit sapo ka nisur, presim ditëlindjet e tjera…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

POSTIMI I BUSHATIT: 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment