Aktualitet

ME FOTO: Deputetja socialiste në pritje të ëmbël, fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Edhe pse është treguar e kujdesshme që të mos bjerë në sy, sërish me kalimin e muajve, deputetja nuk ka mundur ta fshehë se është në pritje të ëmbël.
Featured image of article: ME FOTO: Deputetja socialiste në pritje të ëmbël, fotografohet me barkun e rrumbullakosur Blerina Gjylameti

TIRANË- Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Edhe pse është treguar e kujdesshme që të mos bjerë në sy, sërish me kalimin e muajve, deputetja nuk ka mundur ta fshehë se është në pritje të ëmbël.

Gjylameti ka ndarë në rrjete sociale disa fotografi gjatë inspektimit të punës që po kryhet në shkollën e Lalmit në Vaqarr, së bashku me ambasadorin e Çekisë, Jaroslav Ludva dhe kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë, deputetja socialiste është gjithashtu nënë e një djali 10-vjeçar, ndërsa nuk dihen detaje lidhur me gjininë e fëmijës së dytë. .

(k.m./dosja.al)

Shto Koment