Aktualitet

ME FOTO: ‘Bishat e zeza’ me eskorta bëjnë rrethin për në Sauk. Para rezidencës amerikane nuk pipëtin as miza, brenda festojnë “kokat” e politikës

 • Rama, Meta, Basha e Veliaj “mblidhen” në rezidencën e ambasadores Yuri Kim
 • Dosja.al ka arritur që të sigurojë disa pamje nga momentet ku poltikanët dhe ekskortat e tyre kanë bërë rrethrrotullimin për të mbërritur në Sauk.
  Featured image of article: ME FOTO: ‘Bishat e zeza’ me eskorta bëjnë rrethin për në Sauk. Para rezidencës amerikane nuk pipëtin as miza, brenda festojnë “kokat” e politikës Pamje nga rezidenca

  TIRANË– Që prej orës 20:00 të mbrëmjes së sotme, figurat më të rëndësishme të poltikës shqiptare janë mbledhur për të festuar ditën e Pavarësisë së Amerikës në rezidencën e ambasadores Yuri Kim.

  Eskorta e Ramës

  Dosja.al ka arritur që të sigurojë disa pamje nga momentet ku poltikanët dhe ekskortat e tyre kanë bërë rrethrrotullimin për të mbërritur në Sauk.

  Makina e Bashës

  Ndërsa në disa pamje të tjera të kapura në hyrjë të godinës së rezidencës, nuk dallohet asnjë lëvizje dhe asnjë zhurmë që vjen nga brenda.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Të vetmit që duken janë rojet e godinës, të cilët patrullojnë zonën dhe ku gjëja që u bie më shumë në sy është maska anti-covid.

  Pamje nga rezidenca e Ambasadës së SHBA

  (k.m/dosja.al)

  Shto Koment