Virale

ME FOTO: Balla shijon ditët e para të gushtit, shkon për të gjuajtur peshk, i kujtohet thënia “emblemë” e Donald Lu-së

Balla ka publikuar në Isntagramin e tij një foto duke peshkuar, megjithatë nuk dihet se cili është “vendi sekret” ky socialisti ushtron pasionin e tij. Krahas fotos me një peshk në dorë, ai shkruan: Peshku i Madh!
Featured image of article: ME FOTO: Balla shijon ditët e para të gushtit, shkon për të gjuajtur peshk, i kujtohet thënia “emblemë” e Donald Lu-së Donald Lu dhe Taulant Balla

TIRANË– Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka ndarë me ndjekësit pasionin e tij.

Balla ka publikuar në Isntagramin e tij një foto duke peshkuar, megjithatë nuk dihet se cili është “vendi sekret” ky socialisti ushtron pasionin e tij. Krahas fotos me një peshk në dorë, ai shkruan: Peshku i Madh!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Taulant Ballës

Kjo shprehje ishte e përdorur nga ish-ambasadori i Amerikës, Donald Lu, i cili në daljet e tij publike kërkonte prangosjen dhe vendosjen para drejtësisë së “peshqëve të mëdhenj” ose ndryshe “kokave të krimit dhe korrupsionit” në vendin tonë.

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Një Koment në “ME FOTO: Balla shijon ditët e para të gushtit, shkon për të gjuajtur peshk, i kujtohet thënia “emblemë” e Donald Lu-së

  1. Tao tao balla ..shkoi per peshk hudhi grepat zuni lesht …hihihihi

Shto Koment