Showbiz

Adrola Dushi bëhet imazh i kompanisë së famshme kozmetike! Modelja ndan suksesin e saj ndërkombëtar

FOTO
Adrola Dushi është bërë imazh i kompanisë së mirënjohur të kozmetikës MAC.
Featured image of article: Adrola Dushi bëhet imazh i kompanisë së famshme kozmetike! Modelja ndan suksesin e saj ndërkombëtar Modelja, Adrola Dushi.

TIRANË– Cilësuar si një ndër modelet më të bukura shqiptare, duket se suksesi i Adrola Dushit është në rrugën e duhur.

Ajo ka ndarë me ndjekësit lajmin e bukur, se fytyra e saj është bërë imazhi i një ndër kompanive kozmetike më të famshme në botë, MAC.

Modelja ka ndarë një foto në rrjete sociale për të informuar se tashmë është imazhi i ri i paletës në fushatën e Mac, dhe është komplimentuar nga të gjithë miqtë e saj.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

#advertising #ad #mac

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Prej kohësh Adrola Dushi ka ndjekur karrierën e saj përtej kufinjve shqiptarë, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

R.L/Dosja.al

Shto Koment