Showbiz

23 mijë Euro veshje, trashëgimtarja e Top Medias shndrin në kristale! Nuk kursehet për rastet e veçanta

FOTO
Lori Hoxha ka zgjedhur një veshje luksi, për një nga festat e saj.
Featured image of article: 23 mijë Euro veshje, trashëgimtarja e Top Medias shndrin në kristale! Nuk kursehet për rastet e veçanta Bloggerja, Lori Hoxha.

TIRANË– Bloggerja dhe trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha duket se zgjedh me kujdes, çdo veshje për raste të veçanta. Në një nga daljet e saj publike, Lori Hoxha ka veshur një fustan vezullues, të markës prestigjioze Dior, që kushton plot 18 mijë euro.

Veshja e Lori Hoxhës.

Përveç kësaj, jo më pak kanë kushtuar aksesorët  shoqëruar me fustanin e shndritshëm. Çanta e vogël Dior, në ngjyrë gri kushton plot 4 mijë euro, ndërsa vëthët me gurë Swarovski 350 Euro.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Veshja e Lori Hoxhës.

Këto çmime i ka bërë publike faqja në rrjete sociale what.they.wearin e cila publikon herë pas here me detaje veshjet e VIP-ave në të gjithë botën.

R.L/Dosja.al

Shto Koment