Politike

Me flokë të lidhur dhe me filxhan nescafe në dorë, Rudina Hajdari rrëmben vëmendjen para Kuvendit (FOTO)

Ajo mban veshur një pallto të kuqe, fustan të zi, këpucë të zeza dhe me flokët kapur, ndryshe nga herët e tjera.
Featured image of article: Me flokë të lidhur dhe me filxhan nescafe në dorë, Rudina Hajdari rrëmben vëmendjen para Kuvendit (FOTO) Rudina Hajdari

TIRANË- Deputetja Rudina Hajdari është shfaqur sot në Kuvend me një pamje disi më ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Ajo mban veshur një pallto të kuqe, fustan të zi, këpucë të zeza dhe me flokët kapur, ndryshe nga herët e tjera.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Rudina Hajdari

Mesa duket Rudina është mjaft e përpiktë dhe e përqendruar tek puna, saqë edhe kafen e ka marr në dorë.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment