Showbiz

FOTOT: Edi Rama do të jetë aktor në një film, ja pamjet e para, kryeministri me flokë të gjata

Edi Rama do të aktrojë në filmin e Ermal Mamaqit "I Love Tropoja".
Featured image of article: FOTOT: Edi Rama do të jetë aktor në një film, ja pamjet e para, kryeministri me flokë të gjata

TIRANË– Ermal Mamaqi sapo mbylli xhirimet e filmit të tij më të ri “I Love Tropoja”. Përveç personazheve të njohur të showbiz-it, aktorë e këngëtarë, i pranishëm në një nga skenat në film do të jetë dhe kryeministri i vendit, Edi Rama.

Me flokë të gjatë të zinj dhe me mjekërr, kryeministri Rama e ka lënë pas seriozitetin dhe është bërë pjesë e filmit që pritet të publikohet së shpejti “I Love Tropoja”.

Se çfarë roli ka në film, këtë akoma nuk e kemi marrë vesh, por pamja e kryeministrit është e pazakontë!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment