Showbiz

“Me flokë kapur apo lëshuar”, Enca Haxhia nxjerr asetet me fustanin portokalli: Është e preferuara e mamit (FOTOT)

Së fundmi ajo ka postuar disa foto, e veshur me një  fustan në ngjyrë portokalli ku nxjerr në pah gjoksin,  ndërsa me modelin e fustanit pas trupit, Enca tregon edhe linjat e saj trupore.
Featured image of article: “Me flokë kapur apo lëshuar”, Enca Haxhia nxjerr asetet me fustanin portokalli: Është e preferuara e mamit (FOTOT) Enca Haxhia

TIRANË– Këngëtarja e njohur  shqiptare, Enca Haxhia është një ndër emrat që përflitet shpesh herë në mediat rozë, për jetën që ajo bën.

Së fundmi pas zënkave dhe kritikave që ajo bëri kundrejt fansave dhe  mediave që shkruajtën se këngëtarja nuk  ka bërë asnjë bamirësi apo të postojë foto nga tërmeti tragjik në Shqipëri, Enca ka nisur të  publikojë foto të nxehta e provokuese.

Ajo ka postuar disa foto, e veshur me një  fustan në ngjyrë portokalli ku nxjerr në pah gjoksin,  ndërsa me modelin e fustanit pas trupit, Enca tregon edhe linjat e saj trupore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Me mire flok kapur apo leshuar ? E  para eshte e preferuara e mamit 😜 po ju kush ju pelqen ? 1,2,3? Edhe e preferuara ime me ne fund”- ka shkruar Enca krahas fotove.

Nuk dihet nëse janë foto të realizuara për projektin muzikor të rradhës, apo ka bërë për fundvit një  set fotografik.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment