Politike

Me fishekzjarre, PS-ja ndez festën në Bulqizë, mori dhe mandatin e dytë

Deri më tani rezulton se PS-ja kryeson me 1626 vota ndaj PD-së, me përkatësisht 6938 vota dhe 5312 vota.
Featured image of article: Me fishekzjarre, PS-ja ndez festën në Bulqizë, mori dhe mandatin e dytë Pamje nga procesi i numrimit

BULQIZË– Ka mbaruar numërimi i fletëve të votimit në KZAZ-në nr.18 në Bulqizë ka përfunduar.

Deri më tani rezulton se PS-ja kryeson me 1626 vota ndaj PD-së, me përkatësisht 6938 vota dhe 5312 vota.

E treta është LSI-ja me 1495 vota. Pas këtyre rezultateve PS-ja ka nisur festën me fishekzjarre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/Dosja.al)


Lajmi I fundit/ HAP PAS HAPI/ Numërohen mbi 85.7% e kutive të votimit në vend! 5 qarqe konfirmojnë fituesit, PS-ja ‘ngjyros’ me lejla Jugun! PD-LSI prijnë në Veri

Shto Koment