Showbiz

‘Më fal, më fal!’/ Shkon ta puthi kur hyn në skenë, Young Zerka ‘zbërthen’ Marinën, moderatorja: Syri i keq

Sapo ka hyrë në skenë Young Zerka ka shkaktuar një incident duke i hequr vëthët nga veshi moderatores së emisionit Marina Vjollcës.
Featured image of article: ‘Më fal, më fal!’/ Shkon ta puthi kur hyn në skenë, Young Zerka ‘zbërthen’ Marinën, moderatorja: Syri i keq Marina Vjollca dhe Young Zerka

TIRANË– Këngëtari Young Zerka ka qënë i ftuar në emisionin “Klanifornia” ku edhe ka folur për jetën e tij privat dhe atë profesionale.

Mirëpo sapo ka hyrë në skenë Young Zerka ka shkaktuar një incident duke i hequr vëthët nga veshi moderatores së emisionit Marina Vjollcës. Situata e sikletshme është kaluar më të qeshura nga të dyja palët, të cilat i kanë vënë fajin syrit të keq.

MOMENTI:

*Zerka i heq vëthin Marinës

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

YOUNG ZERKA: Më fal, më fal!
MARINA VJOLLCA: S’ka problem fare. Kjo ishte për syrin e keq
YOUNG ZERKA: Kush ishte syri i keq këtu?

Shiko sekondën 0:30

(k.m/dosja.al)

Shto Koment