Politike

Me dy gishta lart…/ Berisha poston foton e Kim Kardashian: Një mëngjes special nga diva…

Por Berisha e ka marrë ashtu siç ka dashur, duke e krahasuar me simbolin që ka personifikuar Partinë Demokratike që prej krijimit; dy gishtat lart. 
Featured image of article: Me dy gishta lart…/ Berisha poston foton e Kim Kardashian: Një mëngjes special nga diva… Sali Berisha dhe Kim Kardashian

TIRANË– Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë një foto të “shoëgirl-it” amerikan, Kim Kardashian. Kim ka shkrepur një selfie nga dhoma e saj e grimit, ndërsa bën shenjën e paqes me dy gishta. 

Por Berisha e ka marrë ashtu siç ka dashur, duke e krahasuar me simbolin që ka personifikuar Partinë Demokratike që prej krijimit; dy gishtat lart. 

“Një mirëmëngjes special nga diva e botës Kim Kardashian! sb,“-shkruan Berisha mbi foton e postuar në Facebook. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Berishës

Epo dhe Kim Kardashian qenka për ndryshim…

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “Me dy gishta lart…/ Berisha poston foton e Kim Kardashian: Një mëngjes special nga diva…

  1. 2 gishtat formojnë shkronjën V, victoria, fitore.

Shto Koment