Showbiz

‘Me duart në kokë’, Kejsi mërzitet pa Stresin në Kanada: Jam në periudhë ndryshimesh(FOTO)

Në disa postime së bërë së fundmi në Instastory, Kejsi u është përgjigjur disa pytjeve të bërë nga fansat e saj.
Featured image of article: ‘Me duart në kokë’, Kejsi mërzitet pa Stresin në Kanada: Jam në periudhë ndryshimesh(FOTO) Stresi dhe Kejsi

KANADA –E ndarë prej disa muajsh nga ish-partneri i saj, Stresi, Kejsi vazhdon të jetë aktive në sociale nga ku ndan me ndjekësit  momente nga jeta e saj.

Kujtojmë që prej kohës kur i dha fund lidhjes me Stresin ajo u largua drejt Kanadasë, ku jeton dhe punon njëkohësisht.

Në disa postime së bërë së fundmi në Instastory, Kejsi u është përgjigjur disa pytjeve të bërë nga fansat e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pyetjes: Si ja del me rutinën tëndë? Kejsi i përgjigjet kështu: Në fakt mu bë pak dhimbje koke vetëm në punë, këto kohë po tërhiqem pak të mendoj për veten edhe çfarë dua. E mira e të jetuarit në Kanda është që mund të punosh çfarë të  duash, mjafton të kesh dëshirë qkshu jam në periudhë ndryshimesh.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment