Showbiz

Me dorë të thyer, duke puthur Enver Hoxhën, Rezarta Shkurta publikon videon e fëmijërisë së Ermalit

Rezarta Shkurta bëhet sërish nostalgjike për fëmijërinë e Ermal Hoxhës, zbulon 'të palarat' e nipit të diktatorit.
Featured image of article: Me dorë të thyer, duke puthur Enver Hoxhën, Rezarta Shkurta publikon videon e fëmijërisë së Ermalit Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha.

Rezarta Shkurta  është shumë e dhënë pas familjes dhe shpesh bëhet nostalgjike e ndan gjithçka me ndjekësit e saj. Ajo i adhuron kujtimet e familjes Hoxha dhe shpesh publikon video të diktatorit Enver Hoxha me nipin e tij,  bashkëshortin e saj, Ermalin apo portretin e gjithë familjes së diktatorit.

Pak minuta më parë ajo publikoi videon e rrallë të Ermalit, duke treguar qartë se si ka qenë ai i vogël. Video e 16 tetorit 1981, ku diktatori është i rrethuar me niprit dhe mbesat dhe i lejon ata ta puthin në faqe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Aty duket edhe Ermali, me dorën e fashuar të thyer, Rezarta e përshkruan kështu Ermalin: “Nga dora e thyer, duket që ke qenë një fëmijë super i urtë”.

L.K/Dosja.al

Shto Koment