Bota

Me dorashka dhe alkool truproja pastron dhe këmbët e karriges në të cilën do të ulet Kim Jong Un (VD)

Në një video të publikuar nga mediet e huaja shikohen truprojat e Kim Jong Un-it që shpejtojnë për t’i pastruar karrigen në të cilën do të ulet lideri i Koresë së Veriut.

RUSI- Dje u zhvillua për herë të parë takimi mes dy lidërve të mëdhenj botëror, Kim Jong Un, liderit të Koresë së Veriut dhe Vladimir Putin, lideri i Rusisë.

Por, ato që ranë në sy gjatë këtij takimi të shënuar ishin dhe detajet që u filmuan nga kamerat pas mbërritjes së Kim Jong Un-it me tren të blinduar. Truprojat shpejtuan të pastronin çdo cep që prekte lideri, Kim Jong Un, me një shami të bardhë.

Megjithatë një video që qarkullon në rrjet, ka filmuar dhe momentin ku liderit botëror, Kim Jong un-it i dezifektojnë me alkool dhe karrigen në të cilen do të ulej gjatë takimit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me dorashka të bardha pambuku shikohet truproja teksa i pastron me detaje, duke përfshirë edhe këmbët e karriges shefit ndërsa ai pret sa të përfundojë procesi.


(R.L/Dosja/al)

Shto Koment