Showbiz

Me doktorin e VIP-ave përkrah, Enca Haxhia topless në filmin e Ermal Mamaqit (Foto)

Enca Haxhia ka ndezur atmosferat gjatë xhirimit të filmit më të ri të Ermal Mamaqit.
Featured image of article: Me doktorin e VIP-ave përkrah, Enca Haxhia topless në filmin e Ermal Mamaqit (Foto) Aktori i humorit, Ermal Mamaqi, këngëtarja, Enca Haxhia dhe doktor Skerdi.
Përditësuar:

TIRANË– Ermal Mamaqi së shpejti do të nxjerrë në treg filmin e tij më të ri “I love Tropoja”. Një ngjarje që u përfol në median rozë është edhe përfshirja e Enca Haxhisë në ‘lojë’.

Një ndër aktorët e rinj të këtij produksioni do të jetë edhe këngëtarja (Lexo këtu), që e ka pritur me shumë entuziazëm përfshirjen në kastin e aktorëve.

“Dita e parë e xhirimit duket shumë e nxehtë…”- shkruan Mamaqi përkrah fotos së postuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në foto duket Enca Haxhia pa recipeta përkrah doktor Skerdit, i cili ka shijuar momentin ‘e nxehtë’.

Postimi i Ermal Mamaqit.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment