Showbiz

Me Diellin në krah, Arbana Osmani ndan foton e ëmbël nga Milano, feston ditëlindjen së bashku me Eduartin

Ditëlindja e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj u festua ditën e djeshme në qytetin e modës, Milano. Moderatroja ndau me ndjekësit foto të ëmbla me djalin e vogël.
Featured image of article: Me Diellin në krah, Arbana Osmani ndan foton e ëmbël nga Milano, feston ditëlindjen së bashku me Eduartin Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

TIRANË– Moderatorja Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë festuar ditën e djeshme ditëlindjen e përbashkët në qytetin e modës, Milano-n.

Arbana ka ndarë shpesh në rrjete sociale pasionin që ka për udhëtimet e veçanërisht për Italinë, e duket sikur nuk i ka rezistuar dot më tundimit për t’i qëndruar larg kwtw ditëlindje.

Moderatoja ka ndarë me ndjeksit foto ku përshendet secilin që e ka uruar nga Galerina e famshme Vittorio Emanuele teksa mban në duar një buqetë të madhe me lule që me gjasa ja ka dhuruar Edi.

Arbana Osmani

Disa orë më parë ajo ka bërë dedikimin e ëmbël nga sheshi Duomo i Miliano-s, për të birin e vogël teksa e mban në krahë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Në Duomo me Diellin tim të vogël”, ka shkruar moderatorja krahas fotos ku mba në krahë bebin disa muajsh.

Arbana Osmani dhe Dielli

(o.l./dosja.al)

 

Shto Koment