PolitikeVirale

‘Më detyruan’, shënimi i nënpunësit të shtetit që i çjerr maskën PS-së dhe lirisë për të votuar (FOTO)

Kanë mjaftuar dy fjalë që kjo farsë të bjerë dhe gjithë shqiptarët që kanë akses në internet të mësojnë se si votohet kur në garë nuk ka mundësi zgjedhjeje.
Featured image of article: ‘Më detyruan’, shënimi i nënpunësit të shtetit që i çjerr maskën PS-së dhe lirisë për të votuar (FOTO) Votimi viral

TIRANE- Një shënim po kthehet viral në rrjetet sociale për shkak të mesazhit të fortë që transmeton.

Bëhet fjalë për një nënpunës të administratës shtetërore, i cili ka demaskuar në rrjetet sociale Partinë Socialiste dhe presionet që sot i janë bërë administratës për të votuar.

Kanë mjaftuar dy fjalë që kjo farsë të bjerë dhe gjithë shqiptarët që kanë akses në internet të mësojnë se si votohet kur në garë nuk ka mundësi zgjedhjeje.

Votimi viral

“Më detyruan”, shkruan ai në fletën e votimit, me shpresën se ky mesazh do të shkojë tek ndërkombëtarët.

(F.g/dosja.al)

Një Koment në “‘Më detyruan’, shënimi i nënpunësit të shtetit që i çjerr maskën PS-së dhe lirisë për të votuar (FOTO)

  1. Kush e pa dhe kush e fotografoi?

Shto Koment